• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co zrobić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?
Mam wieloletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać większą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie ludziach, którzy tak grają. A więc należy trochę zmienić swoją strategię – dużo lepszym wyjściem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak robią, bo jeżeli się znają, to tak naprawdę są wielce pomocni. Chcę także trochę napisać o psychice – a więc tak naprawdę czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to, aby nieustannie grywać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.